Menu
Your Cart

Apsauginė veido kaukė FFP2 KN95

Apsauginė veido kaukė FFP2 KN95
-73 %

Dažniausiai užduodami klausimai

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 10-15 d.d. per jūsų pasirinktą kurjerių tarnybą. Atsižvelgiant į kurjerių užimtumą prekių pristatymas gali vėluoti.

Taip, per 14 d.d. galite grąžinti prekes ir atgauti sumokėtus pinigus. Platesnę informaciją rasite ČIA

Mūsų el. parduotuvėje už prekes galite sumokėti Jums patogiu būdu per SEB el. bankininkystės sistemą arba naudodami Payserą (apmokėjimas priimamas iš bet kurio banko)
Apsauginė veido kaukė FFP2 KN95

Apsauginė veido kaukė skirta asmeniniam naudojimui

KN95 FFP2 apsaugos lygis.

Apsauginė kaukė nesuteikia 100proc apsaugos nuo bakterijų ir virusų.

KN95 FFP2 apsauga 95%

Nerekomenduojama skalbti.

Sudrėkus po naudojimo rekomenduojama utilizuoti.

Pardavėjo nurodomas naudojimo laikas 2 dienos.

Parduodama po 1 vnt 


Pirkėjas, sudarydamas Sutartį / teikdamas Užsakymą, pareiškia ir patvirtina, kad jis supranta, jog parduodamos Prekės nėra medicininės paskirties, neatitinka medicininiam ar kariniam inventoriui ir apsaugos priemonėms taikomų reikalavimų, yra skirtos neprofesionaliam asmens sveikatos saugojimui bei dėl savo savybių negarantuoja ir negali garantuoti jas dėvinčio asmens visiškos apsaugos nuo bet kokių susirgimų, žalos sveikatai, virusinių ar bakterinių infekcijų (įskaitant, bet neapsiribojant, COVID-19) patekimo į žmogaus organizmą. Ryšium su tuo, Pardavėjas taip pat neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius asmenų, dėvėjusių pagal šią Sutartį parduotas Prekes, susirgimus. Prekės savo esme yra vienakartinio naudojimo. 

atributai
PRISTATYSME PER 1-3 DARBO DIENAS

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
  • Likutis: Turime
  • Prekės kodas: AN001
0.79€
2.90€
Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Plačiau