Menu
Your Cart

Advectus straipsniai RSS

04 rugs. „TomTom” išleido specialią navigacijos programą „Huawei” telefonams: stipriausias „Google Maps” konkurentas
0 69
Praėjusiais metais įvestos JAV sankcijos „Huawei” sukėlė nemažai problemų. Kompanija neteko teisės savo telefonuose diegti „Google” paslaugų, todėl jai teko kurti nuosavą alternatyvą „Google Play” aplikacijų parduotuvei - taip gimė „Huawei AppGallery”. Tiesa, tai neišsprendė visų problemų, nes bendrovė turėjo surasti, ir kuo pakeisti tokias populia..
04 rugs. Su naująja „Playstation 5“ konsole bus galima žaisti ir senesnius žaidimus: yra vienas kabliukas
admin 0 81
Didieji konsolių gamintojai visą laiką kalba apie galimybes naudoti jų pirmtakų žaidimus. Pavyzdžiui, naujajame „Xbox Series X“ nuo jo išleidimo datos bus galima mėgautis „Psychonauts“ ar pirmosiomis „Halo“ dalimis. Kaip teigia „Microsoft“ atstovai, nuo pardavimo pradžios dienos vartotojams bus suteikta prieiga prie tūkstančių žaidimų nuo pat origi..
06 birž. „Huawei“ sekasi su išmaniaisias laikrodžiais: pristatymai augo daugiausiai pasaulyje
0 87
Išmaniųjų aksesuarų populiarumas auga – naujausiais rinkos tyrimų bendrovės „International Data Corporation (IDC)“ duomenimis, šių metų pirmajame ketvirtyje pasaulyje buvo pristatyti 72,6 milijonai išmaniųjų dėvimų aksesuarų (išmaniųjų laikrodžių ir aktyvumo sekimo apyrankių) vienetų. Lyginant su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu, pristatymų kiekis..
06 birž. AMD nuo 2013 metų pardavė 553 milijonus grafikos procesorių
admin 0 89
„Jon Peddie Research“ pateikia labai įdomią statistiką apie AMD grafikos procesorių tiekimą 2013-2019 metų laikotarpiu. AMD per šešis metus iš viso sugebėjo parduoti 553 milijonus grafikos procesorių. Į šią statistiką patenka ne tik dedikuotos vaizdo plokštės, bet ir APU procesorių integruota grafika, bei grafikos lustai PS ir XBOX konsolėse.Matome..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Plačiau