Menu
Your Cart

Išpardavimas ir pasiūlymai Likvidavimas

Prekės kodas: J0500214
jeigu patinka minti pedalus, neišvykite iš namų be garsiakalbio dviračiams! į komplektą įeina reguliuojama atrama tvirtinant prie vairo, usb laidas 3,5 mm lizdu garsiakalbiui įkrauti ir sd (2 gb) kortelė muzikos įrašų kopijoms.specifikacijos:+garsinimo/-tildymo ir prasukimo pirmyn / atgal mygtukaiat..
17.10€
Prekės kodas: J0500191
jei esate besąlygiškas "la roja" sirgalius, įsigykite marškinėlius ispanija! ispanijos nacionalinės futbolo komandos sirgaliai visame pasaulyje dėvės nacionalinėmis spalvomis ir sveikins savo komandą labiausiai jaudinančiose tarptautinėse varžybose. šie 2010 metų pasaulio čempionų marškinėliai yra p..
9.00€
Prekės kodas: J0500169
dabar turite progą tvarkingai laikyti savo korteles! įsimeskite kortelių dėklą su ispanijos vėliava į krepšį ar lagaminėlį ir jums pavydės draugai. be to, tai puikus suvenyras. šis kortelių dėklas pasižymi itin patogiu užsegimu.  matmenys: 11 x 7,5 x 1,5 cm. pagamintas iš plastiko...
4.50€
Prekės kodas: I3505222
klausykitės muzikos su garso kolonėle fountune. paprasčiausiai prijunkite ją prie kompiuterio, mobiliojo įrenginio ar mp3 grotuvo. pridedamas vienas usb laidas, taip pat yra viena 3,5 mm garso jungtis. kolonėlė turi įvairiaspalvę led lemputę ir pasižymi neslystančiu pagrindu. pagaminta iš plastmasės..
7.00€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Mes naudojame slapukus tam, kad pagerintume jūsų patirtį mūsų svetainėje. Naršydami šioje svetainėje jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu. Plačiau